sezon 2019 w szedmak borhaz

Sezon 2019 w Szedmak Borhaz otwarty – zapraszamy

Sezon 2019 w Szedmak Borhaz otwarty

Nasi drodzy, Polscy goście. Chcemy przekazać Wam tę radosną wiadomość, że piwnice Kövesdi są już otwarte.  Także podczas długich weekendów. Tarcal ma do zaoferowania wiele. Przede wszystkim spokój, bogactwo przyrody, piękne krajobrazy a do tego jeszcze lepsze wina ❤!

Do wyboru macie wyjątkowe degustacje wina + wycieczki do piwnicy, które są dostępne przez cały rok. Naszą specjalnością są ASZU, Forditas, Harslevelu, Zenga, Muscat i Samorodni. Chcesz dowiedzieć się więc o tych winach odwiedź nas koniecznie.

Możemy Ci zaproponować również wspaniały piknik na rzece Bodrog połączony z degustacją win z piwnic Szedmak Borhaz. Do tego pyszne zakąski i niezapomniane widoki.

sezon 2019 w szedmak borhaz
W Tarcalu dowiesz się świetnie łączyć słodkie wina z prostym, pysznym węgierskim jedzeniem. A wieczorem może wspólnie wybrać się na piękny zachód słońca na zbocze Kovesdi z widokiem na Kaplicę Świętej Teresy połączone degustacją tokajskich win. Więcej informacji na temat naszych wycieczek i możliwości spędzenia czasu w Szedmak Borhaz znajdziesz na naszej stronie: www.szedmak.pl/degustacje-win