winobranie 2022 w szedmak borhaz

Winobranie 2022 w Szedmak Borhaz – co nowego?

Tegoroczne winobranie rozpoczęliśmy dość wcześnie od Sárga Muskotály na wina wytrwane oraz Furminta na szampana.
Z tego powodu może się zdarzyć, że nasz harmonogram godzin otwarcia nieco się zmieni. Zanim zaplanujesz nas odwiedzić, upewnij się, że jesteśmy otwarci. Aktualne informacje zawsze podajemy na naszej stronie na Facebooku – Szedmak Borhaz

W przypadku degustacji wina prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy 1-2 dni przed przyjazdem.

Zwiedzanie naszych winnic w czasie winobrania:

Nasze winnice znajdują się w odległości 5 i 10 km od naszego Domu Wina, dlatego możemy planować zwiedzanie po potwierdzeniu grupy minimum 10 osób (maksymalnie do 18). Tę wycieczkę z degustacją organizujemy tylko w sobotnie poranki od godziny 9:00. Program trwa około 3 godzin (zwiedzanie winnic, degustacja winogron i win w naszej winiarni). Dojazd na własną rękę. Wymagamy rejestracji dzień wcześniej by móc zaplanować zarówno wycieczkę jak i naszą pracę.

W razie niepogody możemy zaoferować degustację wina w naszej winiarni. Opłata za uczestnictwo: 8000 HUF/os. (powyżej 10 osób).
Pragniemy podkreślić, że ten program nie jest prostą wycieczką z dziećmi. Jest to program degustacji wina oparty na winach i regionie w jakim powstają. Oczywiście rodziny z dziećmi są zawsze mile widziane?, ale minimalna liczba 10 osób dotyczy osób dorosłych.

Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia.